Звернулася до мене Татьяна Сторчак з м. Тернопіль це було 1.02.2022 року, з питанням чи маємо ми відношення до Туристичного агентства «Travel Tour» в м. Тернопіль, а саме до турагента Руслана? Вона відправила скріншот переписки з менеджером Русланою і ваучер від імені «Тревел тур» адреса була вказана в м. Київ, це начеб-то великий туроператор в Києві а тури вони продають в Ізраїль, при тому цей документ має дуже великі помилки навіть в назві ваучера. Ми її пояснили що наше туристичне агентство знаходиться тільки в м. Черкаси, ми здійснюємо продажі онлайн, тобто дистанційно оформляємо тури за кордон з клієнтами які знаходяться по всій Україні. Але ми ніколи не видаємо вавчерів (так називався той документ) від імені «ТРЕВЕЛ ТУР» а видаємо документи на тур від відомих і провірених 10-ти літтями туроператорів України це — TEZ, Pegas, Anextour, Alf, Coral, TPG, JoinUP!, Kompas, TUI, тим паче Тревел Тур це не офіційна назва нашої агенції в нас ФОП, тай всіх агенцій по Україні під такою назвою багато, як мінімум 10-ть.
Жінка плакала і питала поради так як витратила на це аж 600 євро, що їй робити… в готель їх не селять, бронювання такого не існує, ця турагентка Руслана не відповідає, той номер фірми який вказано було у ваучері відключений. Розмова наша тривала майже годину і звісно ж я порадила щоб Татьяна звернулася в поліцію! Таких дзвінків було ще нам 4-ри, включно до початку війни в Україні, від різних людей, вони казали що Руслана при покупці туру в Ізраїль була дуже облеслева, вічлива, а після оплати зникала, кожну неділю міняла знаходження офісу по місту, а далі не брала трубку, не відповідала на дзвінки і навіть блокувала їх.
Всім цим обманутим людям була порада від нас надалі бути обережними при купівлі турів, підписувати договір на тур.послуги бажано через додаток ДІЯ підпис, та звернутися Всім до поліції а в подальшому до суду щоб припинити це шахрайство!